به گزارش روابط عمومی شرکت گهرکوشان سپهر در مراسم کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار از نفرات برترایمنی کارخانه فولاد سازیسایت جهان فولاد که در زمینه ایمنی جزء نفرات برتر بودند تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهر کوشان سپهر، دکتر محمد دهقانی مدیر عامل شرکت گهر کوشان سپهربا حضور در سایت ذوب جهان فولاد به صورت چهره به چهره به بررسی مسائل ومشکلات کارکنان و پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهر کوشان سپهر، مانور عملیاتی اطفا حریق واحد ایمنی شرکت گهر کوشان سپهر در کارگاه این شرکت در سایت توسعه آهن وفولاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهرکوشان سپهر به منظور افزایش هرچه بیشتر بهره وری و کسب رضایت کارفرماجلسه ارزیابی عملکرد کارکنان در سایت پاریز پیشرو برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهر کوشان سپهر ، مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره گهر کوشان سپهر به همراه تیم HSEشرکت و مدیران کارفرمااز سایت های کنسانتره خطوط ۵و۶و۷ و هماتیت بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات ایمنی کار را بررسی و جهت بهبود شرایط ایمن تر تصمیمات لازم را اتخاذ نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهر کوشان سپهر،به منظور کاهش و پیشگیری از بروز آسیب های شغلی کلاس آموزشی ایمنی وسایل حفاظت فردی (ppe) باحضور کارشناسان ایمنی شرکت گهر کوشان سپهر در کارگاه سایت خطوط۵‌.۶.۷ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهرکوشان سپهر در مراسم کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شرکت نظم آوران از 3نفر از کارکنان شرکت گهرکوشان که در زمینه ایمنی جزء نفرات برتر بودند تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهرکوشان سپهر کارکنان این شرکت به منظور حمایت از حق مردم مظلوم فلسطین، به همراه سایر اقشار مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهرکوشان سپهر در مراسم کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شرکت از تعدادی از کارکنان شاغل در سایت کنسانتره و خردایش گهرزمین که در زمینه ایمنی جزء نفرات برتر بودند تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گهرکوشان سپهر،بانوی گهرکوشانی در مسابقات دو میدانی معلولان کشور مقام اول راکسب کرد.

تماس با ما

  آدرس : تهران خیابان شهید مطهری نبش چهار راه میرزای شیرازی پلاک ۲۱۱

  تلفن : ۸۸۷۱۵۰۳۱ ۰۲۱ |  ۸۸۷۲۵۳۳۱ ۰۲۱

  ایمیل: info@gks-co.ir

   

 

                

Template Design:Dima Group